• Firmaya Özel Toptan Tişört İmalatı
  • Toptan Alımlarda %20 Fiyat Avantajı
Müşteri Hizmetleri

0212 909 47 96Toptan Satış:


Toptan Sweatshirt


Toptan sweatshirt terletmeyen pamuklu kumaşlardan üretilen ve çalışma anında, personele rahatlık ve uyum sağlayan kıyafetlerdir. Kurumsal kıyafetler arasında bulunan model, toptan alımlarda düşük maliyet oluşturduğu için tercih edilir. İş kıyafetlerinin üretim amaçları, kurum çalışanlarının sorun yaşamadan, rahatlığı ön planda tutarak konforlu ve güvenli çalışmasına yardımcı olmaktır. Mevsim şartlarına göre soğukta ve sıcakta hava koşullarını çalışana hissettirmeden iş verimine destek olur.


Yaz döneminde sıcak havalarda ferah tutan tişörtler, kış dönemlerinde ise soğuk havalarda vücudu sıcak tutacak uzun kollu sweatshirt modelleri tercih edilir. Kış döneminde kurumlarda tercih edilen uzun kollu sweatshirt soğuk havalarda çalışanı korumayı hedefler. Kurumlarda iş kanunu prosedürlerine uygun olarak seçilen kıyafetler arasında bulunan sweatshirtler, tişörtler, baskılı tişörtler en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. İş kıyafetlerinin toptan alımları kurumlarda dönemsel olarak yapılır.


Sweatshirt ürünlerinin temel amacı rahatlık ve esnekliktir. Çalışana bedensel hareket özgürlüğü sağlar. Kurumlar genellikle personellerinin çalışma ortamı için veya promosyon amaçlı kıyafet alımları yaparlar. Promosyon kıyafetleri baskılı, logolu tasarlanarak firma marka tanınırlığına hizmet eder. Promosyon kıyafetlerde geniş seçenekler bulunur, bunlar arasında baskılı tişörtlerden çocuk tişörtlerine kadar farklı ürün grupları yer alır.


Toptan Sweatshirt Özellikleri


Kurum kıyafet alımlarında tercih edilen toptan sweatshirt ürünleri rahatlık, bedensel özgürlük ve esneklik sağlarken, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilir. Sweatshirt seçilirken dikkat edilen temel özellikleri:  • Çalışma koşullarına uygun esneklikte ve kalitede olması

  • Dokumanın uzun kullanımlarda deforme olmaması

  • Bedeni zorlamayacak kalıba sahip olması

  • Dokuma üretimlerinin 2 veya 3 iplik tekniğine sahip olması

  • Dikiş kalitesinin 1. Sınıf olması

  • İnsan sağlığına zarar verecek malzemeler içermemesi

  • Leke tutmaması ve kolay temizlenebilmesi

  • Uzun süre yıkamaya ve dezenfeksiyon işlemlerine dayanıklı olması

  • Renklerinin yıkama ve dış koşullar karşısında solmaması


Kurumlarda Toptan Sweatshirt Neden Tercih Edilir?


Kurumlarda tercih edilen kıyafet alımlarında çoğunlukla toptan sweatshirt, baskılı tişört, iş tişörtleri, promosyon tişörtleri ve çocuk tişörtleri gibi farklı kategorilerde sipariş verilir. Çalışma ortamlarında, iç ve dış saha elemanları için daha çok uzun kollu sweatshirt modelleri tercih edilir. Çalışma sırasında bedensel hareketleri kısıtlamadan hareket özgürlüğü sunan modeller, aynı zamanda soğuk havalardan da korumayı sağlar. Soğuk havalarda bedenen çalışan personel efor harcayarak performans gösterdiğinde ter emici özelliği teri emerken sıcak tutan yapısı soğuğu iletmeyerek üşümeyi engeller. 


Model seçenekleri içinde V yaka, polo yaka, sıfır yaka, cepli, kanguru, kapüşonlu, fermuarlı gibi birçok farklı model seçenekleriyle üretilir. Kurum yapısına uygun olan modeller satın alma birimleri tarafından netleştirilerek sipariş verilir. Modeller tüm iş kıyafetleriyle uyumlu olarak tasarlanır. Kurum imajını yansıtacak kalitede ve özelliklerde tasarlanan modellerde, logo ve amblem uygulanarak üretilir. Promosyon olarak seçildiğinde kuruma prestij sağlar. Tanıtım ve reklam çalışmalarında itibar sağlayan model olarak ilk sıralarda yer alır. Kurumsal firmalar tarafında oluşturulan tek tip kıyafet modelleri arasında sweatshirt modelleri hem iç saha elemanları için hem de dış saha elemanları için en uygun kıyafettir. İç saha elemanları ve dış saha elemanları da optimum fayda sağlar. Sweatshirt modelleri iş pantolonları, iş montları, iş yelekleri ve iş tulumlarıyla uyumlu olarak giyilebilir özelliklerde tasarlanarak üretilir.


Toptan Sweatshirt Üretimleri


Kurumlar tarafından kıyafet alımlarında tercih edilen toptan sweatshirt çalışanı motive edecek model ve renklere sahiptir. Kurum içi personelin takımın bir parçası olduğunu hissettiren model, verimin ve kalitenin artmasına yardımı olur. Takım ruhu oluşmasını sağlayan modeller, eşitlik prensibinin benimsenmesine yardımcı olur. Üretimlerinde kurum renk ve kumaş çeşitlerine özen gösterilir.


Genellikler pamuklu ve yünlü kumaş seçenekleri kış ayları için önerilir. Ara mevsimler ve yaz dönemlerinde pamuklu ve ter emiciliği yüksek kumaşlar önerilir. Dış saha elemanları ve yaz dönemi dışındaki dönemler için uzun kollu modellere ağırlık verilir. Standart uluslararası kalıp ölçülerine uygun üretimler yapılır. Kurum personel kıyafetleri ve promosyon siparişlerinde logo, amblem ve marka uygulamaları doku ve kumaşa uygun kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlarla üretilir.