• Firmaya Özel Toptan Tişört İmalatı
  • Toptan Alımlarda %20 Fiyat Avantajı
Müşteri Hizmetleri

0212 909 47 96Toptan Satış:


Baskılı Tişört


Baskılı tişört promosyon olarak verilen ürünler arasında en çok sevilen ve tercih edilen üründür. Kurumsal imajı yansıtan baskı özelliği, marka ve logo kullanımlarıyla reklam ve tanıtım alanlarında yaygın olarak kullanılır. Geniş hedef kitleye hitap eden kullanışlı ve fonksiyonel üründür. Uzun kullanım ömrü nedeniyle marka kalıcılığının devamlılığını sağlar. Tanıtım amaçlı çok yönlü kullanıma sahiptir. Kitlelere ulaştırılması ve etki etmesi hızlı olur. Dönemsel ürün tanıtımlarında, marka ve imaj çalışmalarında geniş baskı zemini avantaj sağlar. Marka ve slogan kullanımı açısından ideal özelliklere sahiptir.


Birçok baskı tekniği kullanılarak kaliteli, şık ve çarpıcı etki yaratır. Tüketiciler arasında her yaş grubuna hitap eden ürün çeşididir. Toptan tişört siparişleri yapılarak düşük maliyetler oluşturulur. Ürün çeşitleri arasında promosyon tişörtler en çok tercih edilen ürün grubunu oluşturur. Promosyon tişört seçeneklerini baskılı tişört, çocuk tişörtü, iş tişörtü gibi farklı çeşitler oluşturur. Unisex kullanım özellikleri hedef kitlenin geniş olmasını sağlar. Tüketiciler tarafından beğenilen promosyon ürünü markaya olumlu puan kazandırır.


Baskılı Tişört Özellikleri


Baskılı tişört modelleri toplumla birebir ilişkide olan her çalışan tarafından kullanılan ürün grubunda yer alır. Fuar alanlarında, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, lokanta ve restoranlarda, düğün salonları ve eğlence merkezlerinde, toplumla iç içe olunan her noktada çalışan hizmet çalışanları tarafından kullanılır. Geniş yüzeyleri iyi baskı alanı oluşturarak her türlü logo, resim, marka ve sloganın rahat uygulanmasına olanak tanır. Kaliteli baskı özellikleri uygulanarak şık ve dikkat çekici tasarımlar elde edilir.


Promosyon malzemesi açısından en çok tercih edilen ürün, tüketici tarafından beğenilerek gönül rahatlığıyla hayatın her alanında yer alır. Standart üretim özellikleri sıklıkla tercih edilen ürünün, sıra dışı tasarımları da farklı tanıtım çalışmalarında dikkat çekici özellikleriyle kullanılmaktadır. Toptan tişört siparişleri yapılarak düşük maliyetli çözümler oluşturulabilir. Farklı baskı teknikleriyle her mevsim reklam ve tanıtım imkânı oluşturur. Sipariş ve baskı miktarı artan ürünün birim maliyeti düştüğü için toplu siparişler daha ekonomik fiyatlara mâl olur.


Logo baskılı tişört seçenekleri çok fazladır, her türlü tişörte baskı yapılabilir. Polo yaka, sıfır yaka, V yaka, düğmeli yaka, geniş yaka gibi birçok modelde ürün çeşidi bulunur. Her yaşa hitap eden seçenekleriyle kadın, erkek, genç, yaşlı ve çocuk tişörtü modeli bulunur. Kurumsal firmalar için marka tanınırlığının sağlanması için en uygun ürün olarak tercih edilir. Markanın uzun süre tanınmasın yardımcı olur. Tüketici tarafından sürekli gündemde olan ürünler nedeniyle ilk akla gelen marka olur.


Baskılı Tişört Avantajları


Baskılı tişört kurum ve kurumsal imaja birçok yönden katkı sağlar. Promosyon olarak dağıtılan kurum logo ve imajının baskılı çalışmalarının yapıldığı materyaller, kullanıldığı sürece marka kalıcılığına hizmet eder. Kuruma sağladığı avantajlar:  • Markanın kalıcılığını ve tanınırlığını sağlar.

  • Marka ve kurumun akılda kalarak güvenilirlik duygusunu oluşturur.

  • Marka tüketicinin ve kullanıcıların hayatlarına dokunur.

  • Marka ve kullanıcı arasında kuvvetli bir bağ oluşmasını sağlar.

  • Marka ve kullanılan logonun küreselleşmesine destek olur.

  • Tüketicilerin gözünde güvenilir ve güçlü marka imajı oluşur.

  • Kullanıcılara büyük bir aileye aitlik duygusu aşılar.

  • İstenilen adetlerde sipariş verilerek kampanya devam ettirilebilir.


Baskılı Tişört Maliyetleri


Promosyon kampanyalarında baskılı tişört imalatı kullanılması kuruma düşük maliyetli reklam ve tanıtım yapılmasını sağlar. Kullanılan malzemeler adet sayısıyla birlikte birim maliyetlerini düşürerek optimum faydayı destekler. Uzun vadede kalıcı marka imajının oluşturulmasına yardımcı olur. Baskı maliyetleri, kullanılan materyal maliyetleri yüksek adetlerde minimum değerlere düşerek getiri katsayısını artırır. Toplumda bilinirlik, güven ve akılda kalıcılık değerleri yükselerek kampanyanın olumlu sonuçlar almasına katkı sağlar.