• Firmaya Özel Toptan Tişört İmalatı
 • Toptan Alımlarda %20 Fiyat Avantajı
Müşteri Hizmetleri

0212 909 47 96Toptan Satış:


İş Tişörtleri


İş tişörtü yaz döneminde tercih edilen rahat ve sağlıklı ürünlerin başında gelir. Kısa kollu ve rahat kesimli modelleriyle çalışanın beden hareketlerine özgürlük tanır. Bedeni sıkmadan teri emeci özelliğiyle sıcak havalarda bunaltmayan özellik sunar. Hava alan dokusu sıcağın etkisini ve zararlı etkileri azaltır. Kurum içinde tek tip kıyafet modelleri arasında yer alır. Kurum imajını sağlar marka bilinirliğine katkıda bulunur. Çalışana aynı topluma aitlik duygusu verir. Kurum içinde disiplin, düzen ve toplam birlik sağlanır. Kurum renkleri ve markasıyla tasarlanan tişörtler çalışana güven ve huzur verir.


İş Tişörtlerinin Özellikleri


Farklı kullanım alanlarına ve özelliklerine göre üretilen modeller şık ve estetik açıdan fark edilir özellikler sağlar. V yaka, bisiklet yaka, polo yaka, sıfır yaka, düğmeli yaka gibi birçok modelleri şık ve kullanışlı olarak üretilir. Pamuklu nefes alan ve ter emici özelliklerdeki dokumalardan üretilen ürünler çalışan sağlığına destek olur. Kolay temizlenebilen, leke tutmayan özelliklere sahiptir. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklarda çalışanı ferahlatıcı özellikler sunar. Aşırı sıcak havalarda tercih edilen yazlık tişört modelleri kumaşı, dokusu ve yapısıyla çalışanın iş veriminin düşmesini engeller. Yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilen iş tişörtleri imalatı düşük maliyetli, kullanışlı ve uzun kullanım ömrüne sahiptir.


Estetik açıdan şık tasarımlara sahip tişört, çalışanın kendini rahat hissetmesini sağlar. Kullanım sırasında kırışmaz, deforme olmaz ve görsel estetik özellikleri bozulmaz. Üretiminde örgü dokuma kullanılan tişörtler hava alan doku yapısına sahiptir. İş kanunu prosedürlerine uygun olarak imal edilen ürün çalışan sağlığını korumayı hedefler. Diğer bütün iş kıyafetleriyle mükemmel uyum sağlar. İş yelekleri, iş montları, iş pantolonları ve iş tulumlarıyla uyumlu olarak giyilebilir özelliklere sahiptir. Kurum logosu ve markası işlenen model marka bilinirliğine katlıda bulunur. Her bedene uygun farklı renk seçenekleriyle tasarlanarak kurumlara sunulur.


İş Tişörtü Nasıl Olmalı?


İş tişörtleri modeli kurum çalışanlarına kurumsal kimlik oluştururken saygınlık, ciddiyet ve aitlik duygusunun gelişmesine destek olur. Kurum içinde ve kurum dışında kaliteli, şık ve saygınlık izlenimi oluşturur. Kaliteli iş tişörtü nasıl olmalı: • Kurum imajını yansıtan ürünler kaliteli ve şık tasarımlara sahip olmalı

 • Kumaş kalitesi 1. Sınıf dokumalardan seçilmeli ve kullanım sırasında deforme olmamalı

 • Dış görünüş açısından ödün vermemeli

 • Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen özelliklere sahip olmalı

 • Ter emici, teri dışarı verici ve terletmeyen dokuya sahip olmalı

 • Yaz dönemine uygun yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmeli

 • Kırışmayan özellikte olmalı

 • Uluslararası standartlara uygun kalıplara sahip olmalı

 • İnsan sağlığına uygun üretime sahip olmalı

 • Solmayan, yıpranmayan ve deforme olmayan dokumadan üretilmeli

 • Kaliteli kumaş, kaliteli tasarım ve kaliteli dikiş özelliklerine uygun olmalı

 • Sık yıkamaya uygun olmalı

 • Dokuması yoğun ve sık özelliklere sahip olmalı

 • Logo ve marka konumlandırmaları kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlardan oluşmalı


İş Tişörtlerinin Kullanım Alanları


İş tişörtü fiyatı birçok sektörde yaygın kullanıma sahiptir. Bayi sistemiyle çalışılan sektörlerde, karşılama ve müşteri ilişkileri pozisyonlarından oluşan sektörlerde, küçük, orta ve büyük ölçekli hemen hemen bütün sektörlerde kullanım alanlarına sahiptir. Halkla birebir ilişkide olan personeller tarafından yaygın olarak kullanılır. Kurum imajını en çok yansıtan alanlar için kullanılır. İç ve dış saha elemanları tarafından giyilen ürün kalitesi ve şık tasarıma sahip olarak kurumu temsil eder ve yansıtır.


Kurum renkleriyle tasarlanan modeller marka tanınırlığına katkıda bulunur. Personelin konforu, sağlığı ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan ürünler, bedensel hareket özgürlüğüne destek olurken kişinin mutlu ve huzurlu olmasını sağlar. Çalışana şık, saygın ve temiz izlenimi kazandıran ürün, nitelikli özellikleriyle tek tip kıyafette öne çıkar.