• Firmaya Özel Toptan Tişört İmalatı
 • Toptan Alımlarda %20 Fiyat Avantajı
Müşteri Hizmetleri

0212 909 47 96Toptan Satış:


Çocuk Tişörtü


Çocuk tişörtü promosyon kampanyalarında en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Etkinlikler, açılışlar, gösteri ve organizasyonlarda ses getiren kampanyalarda en çok kullanılan araçların başında gelir. Çocuklar için kullanılan tanıtım çalışmaları geniş kitlelere hitap eder. Etkinlik türüne ve içeriğine göre baskı seçenekleri tasarım yönünden zengin içeriklerin oluşturulmasına destek olur. Toptan alımlarla ürün maliyetleri düşerek ekonomik kampanya modelinin oluşmasını sağlar. Kampanyalarda promosyon tişört, yetişkin tişört ve baskılı tişört seçenekleri içinde yer alan çocuk tişörtleri kullanıcılar tarafından da en çok istenen ve beğenilen ürünleri oluşturur.


Anne ve babalar tarafından çocuk kıyafetleri daha çok etki yaratan promosyon grubunu oluşturur. Kendilerinden ziyade çocuklarının sevinmesi ebeveynleri daha çok tatmin eder. Promosyon ve tanıtım çalışmalarında çocuklara yönelik yapılan kampanyaların getirisi ve sağladığı artı değer bu sebeplerden dolayı daha başarılı oluyor. Daha eğlenceli, daha dikkat çekici tasarımlar yapılarak kampanyanın daha çok ses getirmesi sağlanabiliyor.


Çocuk Tişörtünün Özellikleri


Çocuk tişörtü modelleri gibi ürünler promosyon kampanyası için kullanılacağı zaman belirlenen hedef kitlenin iyi belirlenmesi ve özelliklerine uygun siparişlerin oluşturulmasına dikkat edilmesi gerekir. Hedef kitle yaş gruplarına uygun beden, renk ve cinsiyet gibi kriterlerin bilinçli yapılması kampanya başarısını etkiler. Çocuklara yönelik promosyon tişörtlerinin genel özellikleri: • Kullanılacak malzemelerin çocuk sağlığına zarar vermemesi

 • Boya ve baskı türlerinin sağlığa zararlı olmaması

 • Geri dönüşebilen doğaya dost malzemelerin kullanılması

 • Bütün materyallerin 1. Sınıf kalitede olması

 • Uzun kullanım ömrüne sahip olması

 • Yıkama işlemlerine dayanıklı ve kaliteli olması

 • Sık kullanıma uygun yapıda ve modelde olması

 • Baskıya dayanıklı dokuda olması

 • Boya kalitesinin yıkamaya ve dezenfeksiyona dayanıklı olması

 • Yaka kesimlerinin kullanışlı olması tercihen yuvarlak ve bisiklet yaka seçilmesi

 • Standart beden ölçülerinde olması


Baskılı Çocuk Tişörtü Seçimleri


Promosyon ürünü olarak seçilen çocuk tişörtü fiyatı genel olarak yoğun aktivite gerektiren etkinliklerde ve kampanyalarda kullanılır. Etkinlik süresince giyilen ürünler kampanyaya hizmet eder. Kurum tarafından kullanılan tişörtlerde kampanya içeriğine uygun tasarımlar ve marka çalışmaları yer alır. Promosyon tişörtlerin kumaş ve dokuma özelliklerinin boyamaya uygun yapıda olması, boyanın uzun süre kalıcı olması ve bozulmadan uzun süre kullanılması kampanyanın başarısına etki eder. Yoğun hareketli çocukların bedensel aktivitelerine dayanıklı yapıda kumaş kalitesinin seçilmesi gerekir. Çabuk deforme olan, yırtılan ve baskısı bozulan ürünler markayı değersizleştirir.


Kalitesiz malzeme seçimleri, marka için negatif izlenim oluşturur. Promosyon olarak kullanılan her materyal kurum kalitesini yansıtan unsurlardır. Kaliteli promosyon kullanan tüketici markayı, piyasanın en iyisi, en kalitelisi olarak hatırlar. Dağıtılan promosyonun kalitesi, tüketici aklında kalan marka izlenimini olumlu yönde belirler. Tüketici uzun süre bozulmadan kullandığı ürünü markayla bütünleştirir. Doğru ürün doğru kalitede kullanıldığı takdirde promosyon ürünlerin etkisi, kullanım süresince devam eder.


Çocuk Tişörtünün Avantajları


Çocuk tişörtü imalatı, promosyon tişörtler içinde kullanılan baskılı tişört seçenekleri içinde çocuklu aileler tarafından en çok beğenilen ürün grubunu oluşturur. Kurumlar kampanyada kullanılacak toptan tişört alımlarında yüksek adetler belirleyerek düşük birim maliyetleri oluşturulmasını sağlar. Çocuk ürünlerinin birim maliyetleri de yetişkin ürünlerine nazaran daha ekonomik bütçeler oluşturur. Aileler çocuklarının mutlu olmasıyla daha olumlu etkiler sağlar. Markayı çocuklarının üzerinde gören ebeveynin markaya güveni de artar. Çocuğunun yoğun aktivitesine dayanıklı olan ürün için ebeveynin bilinçaltında markanın kaliteli olduğu düşüncesi yer eder. Promosyon için çocuklara yönelik tişörtün avantajları: • Çocuklara yönelik promosyon için seçilen tekstil ürünü, diğer ürünlere göre daha çok ihtiyaç duyulur ve beğenilir.

 • Tüketici açısından, çocuklarının giyiminde kullanılan marka, görüş açısı içinde olduğundan daha çok dikkat çeker.

 • Yoğun etkinlik içinde olan çocuklar için kullanılan ürünler tanınırlığı artırır.

 • Çocukların kullandığı ürünlerdeki dayanıklılık ve kalite markayla özdeşleştirilir.

 • Çocuklar için kullanılan canlı renkler daha çok dikkat çekici unsur oluşturur.